piątek, 26 lipca 2013

"NEURON" Małe Gacno

Na wstępie dziękuję za wygraną w Konkursie Letnim u pani Marii Trojanowicz-Kasprzak na stronie www.czytanieglobalne.edu.pl . Emilek będzie na pewno pisał w zeszycie do szlaczków!

Przed wyjazdem na wakacje zrobiłam torcik angielski - szkatułka na biżuterię - na urodziny chrześniaczki Hani.


A tu już nasz turnus rehabilitacyjny w ośrodku "Neuron" w Małym Gacnie.


Emil w pajączku. Oprócz pajączka ma jeszcze ćwiczenia na sali, logopedę i masaż.


Stasiu w tym czasie jeździ na koniu i bawi się.Chłopacy mają zgraną ekipę (najzdrowsza część dziecięca turnusu): Ola z porażeniem prawostronnym, Staś, Emil, 3 i pół letnia Zosia (bardzo inteligentna i wygadana dziewczynka, z którą Emilek świetnie się bawi w piaskownicy) i jej sześcioletnia siostra Julka z zespołem Downa. Ciekawe jest też to, że Zosia jest tylko rok młodsza, z tym że jest z początku roku (a Emil z końca) i zgodnie ze swoim rocznikiem zaczyna teraz przedszkole. Emil natomiast idzie do zerówki (a patrząc na nich trudno powiedzieć z wyglądu, który jest straszy).


Emil na gokarcie.


Różyczka nad jeziorem.


Stasiu ze swoją ulubioną koleżanką Mają. Wszędzie razem chodzą i się trzymają za ręce. Dzisiaj braliśmy nad jezioro czwórkę dzieci, ponieważ Stasiu nie mógł się rozstać z koleżanką. Zamykają się w pokoju i nie chcą nas wpuszczać:-) Maja ma starszą siostrę i niesłyszącego brata.Spotkanie z alpakami.


A tu moja relacja z warsztatów tańca, na których byliśmy przed naszym wyjazdem.


1 komentarz: