poniedziałek, 11 czerwca 2012

Kinderparty - piąte urodziny Stasia


W sobotę Stasiu skończył 5 lat. Odwiedzili nas Stasia koledzy wraz z rodzicami. Dzieci większość czasu szalały na dworze.

9 komentarzy:

 1. widać radość na twarzach Stasia i reszty dzieci. bardzo lubię takie widoki. niech się Staś beztrosko śmieje jak najdłużej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego, Stasiu. Ależ mieliście wesoło! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj pewnie było wesoło:)

  ZAPRASZAM:

  http://inspiracjemlodejmamy.blogspot.com/2012/06/ii-losowanie-mojego-candy-zwyciezczyni.html

  ogłoszenie wyników!
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki. Bardzo się cieszę z wygranej!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli Stasiu tak jak mój Tymek urodził się 9.06.2007 ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak. Wszystkiego najlepszego dla Tymka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla Stasia również życzenia Wszystkiego najlepszego i zdrówka. Ale się uśmiałam. To nieźle, a czy twój syn też jest czasami bardzo uparty i zmienny jak mój bliźniaczek.

   Usuń
 7. Raczej nie. Uparty nie jest, można się z nim dogadać i go przekonać, nawet w miarę łatwo. Zmienny jakoś mocno też nie jest, np. przez parę miesięcy na topie są puzzle, potem przez parę miesięcy szachy, tak strasznie szybko nie zmienia np. zainteresowań.
  Jest za to dość cierpliwy, potrafi sporo czasu spędzić rozwiązując jakieś zadania albo rysując. Ma niesamowite zdolności pedagogiczne. Stara się uczyć nie tylko brata, ale też inne młodsze dzieci. Łatwo nawiązuje kontakty z innymi dziećmi włączając się w zabawę (np. strojąc jakieś miny albo zaczynając z nimi się gonić). Jest też niesamowicie zdolny i uwielbia się uczyć, ale najchętniej z kimś (sam rzadziej).
  Urodził się o 5 rano.

  OdpowiedzUsuń